Blog

„RODZINNY STROIK WIELKANOCNY” – konkurs gminny

Tuż przed świętami wielkanocnymi został ogłoszony konkurs pt. „Rodzinny stroik wielkanocny”. Organizatorem tego konkursu było Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Przemęcie. Chętni do wzięcia udziału mieli za zadanie wykonać świąteczne stroiki z wykorzystaniem różnorodnych przyborów, materiałów plastycznych, elementów ozdobnych i dekoracyjnych oraz wiosennych roślin. Każdy stroik miał charakteryzować się symboliką świąt wielkanocnych. Kolejnym etapem działania uczestników, było wykonanie fotografii swojego stroika, a następnie przesłanie zdjęć do organizatorów. W konkursie wzięło udział 20 rodzin z terenu Gminy Przemęt. Powołane zostało Jury w składzie: Pani Agnieszka Kędziora, Pani Jolanta Flieger, Pani Elwira Michalewicz, Pani Krystyna Kaczmarek, które dokonało przeglądu i oceny nadesłanych zdjęć stroików wielkanocnych. Wśród uczestników konkursu znaleźli się także nasi przedszkolacy. Dodam, że wszyscy zostali nagrodzeni! Prace były wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego serdecznie gratulujemy przedszkolakom i ich rodzinom, jak również dziękujemy za podjęcie działania i chęci udziału w konkursie. Zapraszamy do konkursowej galerii.

Galeria od 2019