Blog

„Wiosenni detektywi” – tropem zielonego koloru

Welly Nex - 1:18 - Lamborghini Huracan LP 610-4 - - CatawikiKostki zielone K6 16mm 12szt. kości spot WBM - 7603139204 ...

W miniony piątek, dzieci otrzymały propozycję działania. Można nawet powiedzieć, że było to zadanie specjalne. Małe zuchy bardzo chętnie podjęły się jego wykonania. Wystarczyło na chwilę wcielić się w rolę wiosennego detektywa – poszukać zielone przebranie i przejść do tropienia zielonych przedmiotów, sprzętów czy zabawek w swoim pokoju. Następnie, trzeba było zgromadzić je w jednym miejscu, a później posegregować wg określonych cech – zgodnie z przeznaczeniem, np.: zabawki, książki, naczynia, ubrania itp. Kolejnym etapem zadnia było przeliczanie, oczywiście w miarę możliwości, albo też z pomocą rodziców, czy starszego rodzeństwa.                                        Na zakończenie „ wiosenni detektywi”, podjęli się równie ważnego zadania, jakim było posprzątanie własnego pokoju po zakończonej zabawie. To kreatywne przedsięwzięcie pokazało, że wiosna zagościła i zrobiła porządki także w naszych domach – w dziecięcych pokojach. Dziękujemy wszystkim „wiosennym detektywom”, za liczny udział w ciekawej zabawie, o czym świadczy galeria, do której serdecznie zapraszamy.

Galeria od 2019