Blog

Przedstawienie Jasełkowe w Starkowie

W miesiącu styczniu młodsza grupa przedszkolaków – „Jeżyki” – reprezentowała nasze przedszkole w Przeglądzie Jasełek organizowanym w Starkowie na sali wiejskiej. Maluszki dotarły na miejsce autobusem, co było dla nich także dużym przeżyciem. Z ogromnym zaangażowaniem wcieliły się w postacie i odgrywały dzielnie swoje role. Były zdyscyplinowane, zorganizowane i bardzo dobrze przygotowane. Trzeba nadmienić, że przedstawienie było wyjątkowe – nie było słowa mówionego, a tylko ruch, gesty i taniec przy odpowiednio dobranej muzyce. Poza piosenkami i kolędami, które wniosły wiele radości i uśmiechu i zachęciły widownię do wspólnego śpiewania. Wielkie brawa należą się maluszkom za prawdziwy występ artystyczny. Wielkie podziękowania należą się organizatorom tego przedsięwzięcia za pomysł i bardzo dobrą organizację – miejsce dla każdego przedszkolaka i opiekuna, ciepła herbata i pyszne drożdżówki! Warto było! Dziękujemy Rodzicom, którzy byli z nami – pomagali i wspierali! Galeria od 2019