Blog

Bal w przedszkolu dzisiaj…

Nie sposób zapomnieć o tradycji przedszkolnej, jaką stanowi od dawna Bal Karnawałowy! Dzień, w którym organizowany jest bal – to dzień szalony i wyjątkowy. Tym razem też tak było! Tańce, gry, zabawy integracyjne, konkursy…wiele można wymieniać bo wiele w tym dniu się działo. W każdym razie – przyjemności i atrakcji nie brakowało. Dzieci świetnie się bawiły – robiły węże i koła, lokomotywy i pajacyki. Do zabawy zachęcały ogromne pluszaki – przecież był to bal nie byle jaki! W chwili wytchnienia dzieci z poczęstunku korzystały – przysmaki (chrupki, paluszki, ciasteczka, pączki i owoce) chętnie zajadały i sokiem oraz ciepłą herbatką popijały. Jedynym problemem były stroje (trudno  było rozpoznać dzieci) – ciekawe, przemyślane i bardzo wyszukane. Dziękujemy Rodzicom, że się o to postarali! Stroje naszych przedszkolaków uroku i magii naszemu Balu nadały! Warto dodać, że przednia była nasza zabawa – nasza gromadka przedszkolna była zadowolona i roześmiana. Za użyczenie sali wiejskiej bardzo dziękujemy! Zapewne wrócimy tu i znowu coś zorganizujemy..! Galeria od 2019