Blog

Zajęcia i zabawy z rodzicami czyli „Świąteczne życzenia”

Po kilku miesiącach wspólnych spotkań i zabaw w grupie przedszkolnej, nadszedł czas na spotkania – zajęcia z rodzicami. Miło jest, gdy są w pobliżu, gdy interesują się tym, co dzieje się w przedszkolu, gdy chcą być razem z nami. Zajęcia zorganizowane dla rodziców w grupie przedszkolnej to przede wszystkim aktywizowanie oraz integrowanie podczas wspólnie podejmowanych i wykonywanych zadań. To również wzmacnianie więzi oraz kształtowanie uczuć i właściwych relacji między dziećmi i dorosłymi. To także forma włączania się w działania wspierające rozwój dziecka. Zajęcia pt. „Świąteczne życzenia” odbyły się w grupie „Motylki” i miały niezwykły charakter – wywołały wiele radości z powodu zbliżających się świąt. Było mnóstwo zabaw i działań kreatywnych z elementami muzyki i plastyki. Nie zabrakło też czytania oraz śpiewania kolęd. Warto dodać, że wykonywanie kartek świątecznych oraz dekoracyjnych skrzatów sprawiło wszystkim uczestnikom spotkania wiele przyjemności. Bardzo dziękujemy rodzicom za udział oraz ogromne zaangażowanie i aktywność podczas zajęć. To był naprawdę wyjątkowy czas!