Blog

W krainie iluzji – spektakl dla dzieci

Całkiem niedawno, przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w spektaklu innym niż zwykle – był to pokaz iluzji przygotowany przez profesjonalnego iluzjonistę. Spotkanie  odbyło się na sali wiejskiej w Buczu, a do udziału w nim, zaprosiliśmy również starszych kolegów z oddziałów przedszkolnych działających na terenie Szkoły Podstawowej w Buczu. Spektakl był tak świetnie przygotowany, że widownia oglądała go w niesamowitym skupieniu i zachwycie. Była to, przede wszystkim atrakcyjna forma rozrywki i niepowtarzalnych przeżyć. Śmiało możemy powiedzieć, że iluzja to sztuka tworzenia złudzeń, co jest niezwykle atrakcyjne dla odbiorcy, tym bardziej, dla małego odbiorcy. Przedszkolaki świetnie się bawiły, przeżywały niemalże każdą „sztuczkę”, a słowa magicznych zaklęć wprawiały niemalże w „osłupienie”. Była też możliwość zaistnienia na scenie i czarowania wspólnie z iluzjonistą. Znikające kolory, karty, piłeczki, wirujące obręcze, latający stolik, a na koniec spotkanie z królikiem… to były niepowtarzalne emocje. Nie było tu miejsca na nudę i monotonię. Zdumienie przeplatało się z niedowierzaniem, aplauzem i salwami śmiechu. Unikatowy spektakl zapewne na długo zostanie w pamięci dzieci. Cieszymy się, że zagwarantowaliśmy im dobrą zabawę! Galeria od 2019