Blog

„Misie znane i lubiane”

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Przemęcie ogłosiło konkurs pt. „Misie znane i lubiane”, adresowany dla dzieci w wieku 5 i 6 lat. Przystąpiliśmy do konkursu i nasze przedszkolaki przygotowały pomysłowe prace plastyczne. Wśród prac konkursowych najczęściej  pojawiał się Kubuś Puchatek, którego postać wykonana była rozmaitymi technikami. Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbyło się w Bibliotece w Buczu.  Dodam, że na konkurs wpłynęły 103 prace, a jury wybrało  20 prac wyróżnionych.

Wśród nagrodzonych prac znalazły się 4 wykonane przez naszych przedszkolaków –    Milenka M., Antek J., Natan N. i Antek Ż. Wszyscy wyróżnieni otrzymali dyplomy i pluszowe misie, a także  uczestniczyli w  spotkaniu z autorką książek dla dzieci – Panią Wiolettą Piasecką. To były kolejne pozytywne emocje i wrażenia, ale też kolejne doświadczenia. Galeria od 2019