Blog

„Królewna Śmieszka” w przedszkolu

Dzieci uwielbiają spotkania z teatrem. Lubią, gdy na barwnej scenie pojawiają się aktorzy i odrywają przeróżne role. Tym razem odwiedziła nas „Królewna Śmieszka”- bo taki był tytuł spektaklu. Maluchy chętnie zajęły miejsca i oczekiwały w ciszy i skupieniu na rozwój akcji. Działo się sporo, zmieniały się dekoracje, aktorzy natomiast, zachęcali dzieci do udziału w widowisku – zapraszając je przed scenę. Wszyscy byli bardzo zainteresowani, tym bardziej, że tematyka teatrzyku była świąteczna, co stwarzało niezwykle przyjemny klimat. Warto dodać, że spektakl miał przesłanie – prawdziwych przyjaciół poznajemy w  biedzie. Galeria od 2019

Zbliżają się święta – trzeba pomagać, trzeba wybaczać, trzeba nieść dobro i tym dobrem się dzielić. Może warto czasem zrobić komuś przyjemność i sprawić radość…