Blog

Spotkanie ze sztuką teatralną – wyjazd do Wolsztyna

Miniony wtorek, to kolejny dzień pełen wrażeń i pozytywnych emocji – spotkanie z teatrem. Wszystkie grupy przedszkolne miały okazję udać się autokarem do Wolsztyńskiego Domu Kultury, gdzie na dużej scenie aktorzy z Teatru Współczesnego w Krakowie przedstawiali sztukę pt.”Królowa Śniegu”. Przepiękna scenografia, barwne stroje aktorów i nowoczesne efekty świetlne sprawiły, że widownia była oczarowana. Dzieci w ciszy, w skupieniu wsłuchiwały się i wpatrywały w to, co działo się na scenie. Warto nadmienić, że niesamowite wrażenie robiły również efekty filmowe pojawiające się w tle podczas odgrywania sztuki. To było emocjonujące wydarzenie. Spektakl teatralny na długo pozostanie w pamięci maluchów. My natomiast, jesteśmy dumni, że przedszkolaki potrafią kulturalnie zachować się w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Po prostu – mamy wspaniałe dzieci! Galeria od 2019