Blog

KONKURS „JESIENNY ZNACZEK POCZTOWY”

W miesiącu październiku nasze przedszkole ogłosiło konkurs plastyczny pod hasłem „Jesienny znaczek pocztowy”. Do udziału w konkursie zachęcaliśmy dzieci z Przedszkola w Buczu oraz przedszkolaki z oddziałów „0” tj. 6-latki – Popowo Stare i Szkoła Podstawowa w Buczu. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i wyobraźni dziecięcej, rozwijanie talentów i zainteresowań, a także promowanie sztuki i obcowanie z kolorami. Do przedszkola wpłynęły 73 prace. Komisja w składzie : Edyta Kaczmarek (Przedszkole w Buczu), Bartłomiej Górny (SP w Buczu), Jolanta  Skorupińska (Biblioteka w Buczu), Magdalena Klecha (Rada Rodziców), dokonała analizy i oceny prac. Szczególną uwagę zwracano na samodzielność wykonania pracy i pomysłowość. Nie było to łatwe zadanie, gdyż każda praca świadczyła o zaangażowaniu dzieci – czasem i rodziców..! Za liczny udział w konkursie bardzo dziękujemy. Nagrody i dyplomy wręczane będą w dniu 6 listopada w poszczególnych oddziałach.                                                                                                      Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu! Przedstawiamy poniżej wyniki:

Kategoria wiekowa – 3 latki:

I miejsce – Nina Rita N. „Jeżyki”, II miejsce – Hania J. „Jeżyki”, III miejsce – Marcelina S.”Wiewiórki”

Wyróżnienia: Mikołaj T. „Jeżyki”, Fabian M. „Wiewiórki”, Marcel M. „Wiewiórki”, Janek Rz. „Wiewiórki”

Kategoria wiekowa – 4 latki:

I miejsce – Tola K. „Jeżyki”, II miejsce – Piotrek N. „Jeżyki”, III miejsce – Olga K. „Wiewiórki”

Wyróżnienia: Eryk Sz. „Jeżyki”, Judyta S. „Jeżyki”, Ada G. „Jeżyki”, Michasia K. „Wiewiórki”

Kategoria wiekowa – 5 latki:

I miejsce – Krzyś B. „Motylki”, II miejsce – Antoś Ż. „Motylki”, III miejsce – Hubert G.”Motylki”

Wyróżnienia: Marcel H. „Biedronki”, Tobiasz K. „Motylki”, Kaja F. „Motylki”, Michasia Sz. „Motylki”

Kategoria wiekowa – 6 latki:

I miejsce – Natalia K. „SP Bucz”, II miejsce – Kalina Sz. „SP Bucz”, III miejsce – Daniel G. „Popowo Stare”

Wyróżnienia: Aleksandra S. „Popowo Stare”, Natasza S. „SP Bucz”, Kamila S. „Popowo Stare”, Oliwia Sz. „SP Bucz” Galeria od 2019