Blog

Od najmłodszego do starszaka obchodzimy Dzień Przedszkolaka!

Dzień 20 września jest ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Sejm przyjął bowiem uchwałę ustanawiającą ten dzień „Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka”. Nasze przedszkolaki rozpoczęły świętowanie w miniony piątek. We wszystkich grupach przedszkolnych miały miejsce zabawy, gry, konkursy z wykorzystaniem chusty animacyjnej, instrumentów oraz sprzętu sportowego. Nie obyło się bez poczęstunku oraz innych niespodzianek, także dyplomów i medali. Zadowolenie, śmiech i doping świadczyły o dobrej zabawie. Uwieńczeniem tego święta było spotkanie z teatrem w dniu dzisiejszym. Spektakl „Jaś i Małgosia” wg Jana Brzechwy przyniósł dzieciom wiele wrażeń, dostarczył przyjemności oraz radości. Fajnie jest być przedszkolakiem! Cieszymy się, że dzieci chętnie chodzą do przedszkola i chcą być przedszkolakami – maluszkami i starszakami!