Blog

Akcja „Zbieramy Kasztany”

W związku ze zgłoszeniem naszego przedszkola do udziału w akcji pod hasłem „Zbieramy kasztany”, zwracamy się z prośbą do Rodziców o współpracę w tym zakresie. Podczas codziennych popołudniowych bądź weekendowych spacerów z dziećmi zachęcamy do zbiórki kasztanów. Nauczyciele i opiekunowie grup przedszkolnych są także zaangażowani w organizowaną akcję i podczas wyjść na świeże powietrze wspólnie z dziećmi zbierają kasztany. Jest to także świetny materiał dydaktyczny wykorzystywany podczas zajęć przyrodniczych, plastycznych  czy matematycznych. Kasztany zbieramy do dnia 18 października. W tym dniu dostarczamy je do przedszkola, ponieważ po zważeniu zostaną one odebrane przez organizatora  „Stadnina Koni Jeziorki”.  Z zebranych funduszy zakupimy kamizelki odblaskowe dla dzieci przedszkolnych. Liczymy na zaangażowanie i z góry bardzo dziękujemy!