Blog

Przegląd Piosenki Angielskiej Przedszkolaków

W środę 8 maja 2019r. w Gminnym Centrum Kultury I Biblioteka w Przemęcie odbył się III Gminny Przegląd Piosenki Angielskiej Przedszkolaków w którym brało udział 9 Oddziałów Przedszkolnych: z Przemętu, Bucza, Starkowa, Radomierza, Moch, Kaszczoru, Perkowa, Popowa Starego i Nowej  Wsi. Uczestników konkursu powitał organizator – Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Przemęcie Elżbieta Grygiel-Tórz wraz z Zastępcą  Kierownika Wydziału Oświaty, Promocji, Turystyki i Sportu w Gminie Przemęt Joanną Karkowską, życząc wszystkim uczestnikom powodzenia. Przegląd piosenki został przeprowadzony w czterech kategoriach wiekowych 3, 4, 5 i 6 latków. W chwili przerwy organizatorzy zaprosili uczestników na słodki poczęstunek.  Po występach przedszkolaków wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz słodkości.