Blog

FESTYN RODZINNY W KLUCZEWIE

Tegoroczny festyn rodzinny odbył się 15 maja 2019r. w Kluczewie na siedlisku u Państwa Pieśniaków pod hasłem „ Żyjmy zdrowo na sportowo”, dlatego wszystkie dzieci przebrane były za owoc lub warzywo.                                                                                                          Przybyłych gości powitała pani dyrektor przedszkola Melania Wysocka. W tym dniu dzieci zaprezentowały program artystyczny z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. Wszystkie przedszkolaki zaśpiewały piosenki oraz powiedziały wierszyki. Było też sto lat, po którym wszystkie dzieci wręczyły Rodzicom wcześniej przygotowane upominki. Rodzice również mile zaskoczyli panią dyrektor przedszkola. Korzystając z tego spotkania Rada Rodziców w imieniu wszystkich zebranych złożyła serdeczne podziękowanie pani dyrektor Melanii Wysockiej za trud wieloletniej pracy, w związku z przejściem na emeryturę. Przy dźwiękach muzyki wspaniale bawiły się wszystkie dzieci oraz rodzice. Chętnie uczestniczyli w zabawach, tańcach oraz przejażdżkach i innych atrakcjach. Na gości czekał też słodki poczęstunek, kiełbaska z ogniska oraz swojskie jadło. Mimo kapryśnej pogody, wszyscy bawili się świetnie, miło spędzili czas w rodzinnej atmosferze.  Organizatorzy imprezy składają serdeczne podziękowania za liczny udział i świetną wspólną zabawę. Szczególne podziękowania kieruje dyrektor Melania Wysocka do wszystkich rodziców za miłe i ciepłe słowa, które zostały przekazane w ich imieniu przez Radę Rodziców za jej wieloletnią pracę.