Blog

Dzień babci i Dziadka

W dniach 30.01. 2019r – 01.02.2019 dzieci gościły swoje Babcie i Dziadków. Grupa Wiewiórki i Jeżyki w dniu 30.01. 2019r, grupa Motylki i Biedronki 31.01.2019 a grupa Sówki dnia 01.02.2019r.  Przedszkolacy każdego  dnia byli bardzo przejęci i z wielka niecierpliwością czekały na gości. Każda grupa  Przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny, wiersze, piosenki, inscenizacje, tańce, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspanialewystąpiły przed bliskimi. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy prezentowały swoje umiejętności oraz pełniły rolę gospodarzy. Dzieci dla swoich dziadków przygotowały upominki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom swoje podziękowanie za trud włożony w ich wychowanie oraz to jak bardzo ich kochają. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Takie spotkania pełne uśmiechów, wzruszeń i radości wzmacniają więzi emocjonalne z rodziną , uczą dzieci sposobów wyrażania uczuć oraz szacunku dla osób starszych. Zapraszamy do galerii jak wyglądał Dzień Babci i Dziadka w każdej grupie