Blog

Spotkanie adaptacyjne

                       13 czerwca o godz.16.00 w naszym przedszkolu, w oddziale modułowym odbyło się spotkanie adaptacyjne dla dzieci po raz pierwszy przekraczający próg przedszkola. Spotkanie rozpoczęliśmy od powitania wszystkich miłych gości, którego dokonała Pani dyrektor Melania Wysocka. Następnie każdy mały kandydat na przedszkolaka otrzymał naklejkę ze swoim imieniem. Większość dzieci od razu przystąpiła do zabaw swobodnych w sali, przy okazji zapoznając się z jej urządzeniem oraz zabawkami. Maluszki uczestniczyły także w zabawach integracyjnych, razem z rodzicami tańczyły do zaproponowanej muzyki. Kolejnym punktem spotkania była wycieczka po przedszkolu. Dzieci wraz z rodzicami miały możliwość poznać przedszkole, zwiedzić wszystkie jego zakamarki – sale, łazienki, szatnie. Mamy nadzieję, że to spotkanie ułatwi małym przedszkolakom ich start we wrześniu, a wszyscy będą wchodzić do przedszkola z uśmiechem na twarzy.