Blog

Spartakiada Przedszkolaków w Mochach

Od wielu pokoleń wiadomo, że sprawność fizyczna dzieci i dorosłych jest bardzo ważna. Dodatkowo adrenalina i radość , jaką czerpiemy podczas ćwiczeń gimnastycznych oraz wygrana w konkurencjach wielokrotnie staje się siłą napędowa do radzenia sobie z trudnościami podczas codziennych dni. Dlatego zajęcia gimnastyczne, zabawy ruchowe i taniec jest tak bardzo lubianą aktywnością naszych przedszkolaków. Dzieci z grupy Biedronek i Sówek prezentowały nasze przedszkole w Spartakiadzie Przedszkolaków w Mochach w dniu 16 maja. Kilku naszych przedszkolaków zasiliło grupę przedszkolną  ze Szkoły w Buczu. W tej sytuacji w tym roku mieliśmy możliwość wziąć udział w dwóch drużynach sportowych. Dzieci ćwiczyły bardzo dużo, lecz jak to bywa- nie wszyscy mogą wygrać. Zdobyliśmy IV miejsce z grupą reprezentującą Szkołę Podstawową w Buczu i V miejsce Przedszkole Samorządowe w Buczu. Jednak duch walki i radość z udziału w zawodach pozostał na długo w naszych wspomnieniach.