Blog

RODZINA TO SKARB

Tegoroczny festyn odbył się 10 maja 2018r. w Kluczewie na Siedlisku u Państwa Pieśniaków pod hasłem „Rodzina to skarb”. Przybyłych gości powitała pani Melania Wysocka dyrektor Przedszkola Samorządowego z Oddziałem Integracyjnym w Buczu.
W tym dniu przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny z okazji Dnia Matki i Ojca. Każda grupa przedstawiła krótki występ. Były wiersze, piosenki i tańce oraz gromkie sto lat, po którym wszystkie dzieci wręczyły swoim rodzicom przygotowane upominki.
Oprawę muzyczną imprezy oraz szeroki wachlarz zabaw integracyjnych zapewnił pan Grzegorz Thiel. Przy dźwiękach muzyki świetnie bawiły się nie tylko dzieci, ale także wszyscy rodzice. Chętnie uczestniczyli w zabawach, zawodach, przejażdżkach bryczką i innych atrakcjach jakie zapewnili organizatorzy imprezy. W przerwach na gości czekał przepyszny placek drożdżowy, swojskie jadło i gorąca kiełbasa z ogniska. Walory tego miejsca, gorąca, rodzinna atmosfera sprawiły, że festyn przeszedł do historii przedszkola jako udana impreza środowiskowa.
Organizatorzy imprezy składają serdeczne podziękowania dzieciom i ich rodzicom za wspólnie spędzony czas, a w szczególności Radzie Rodziców za sfinansowanie oprawy muzycznej oraz Państwu Pieśniakom za gościnę i swojskie jadło.