Blog

Biedronki w bibliotece

Grupa Biedronek bardzo lubi uczestniczyć w wyjściach do Biblioteki w Buczu. Takie zajęcia są dla nich bardzo atrakcyjne. Dzieci nie tylko mają możliwość poznać pracę pani bibliotekarki w bibliotece ale dodatkowo oswajają się z pomieszczeniami, które przechowują całą skarbnice wiedzy. Podczas takich wyjść pani Jola zawsze czyta nam fragmenty bajek i baśni oraz przygotowuje zagadki dotyczące ich głównych bohaterów. Wielokrotnie wykonujemy drobne prace plastyczne np. Św. Mikołaja, kotka, ptaszka itd.  Mamy też możliwość wypożyczenia ciekawych książek przyrodniczych, które później wspólnie czytamy w przedszkolu. Bardzo się cieszymy, że możemy korzystać z zajęć zaproponowanych przez Bibliotekę w Buczu i serdecznie dziękujemy za wszystkie spotkania pełne magii zaklętej w literaturze dziecięcej.