Blog

Co słychać u naszych przedszkolaków………

      „Bal Przebierańców”

W karnawale same bale…, jak tradycja nakazuje, również i w naszym przedszkolu odbył się bal przebierańców. 6 lutego  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, strażaków, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Tegoroczny balik odbył się na sali w przedszkolu modułowym, dzięki temu wszystkie grupy mogły bawić się razem na wspólnej sali. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu aktorów ze Studia Arlekin, którzy zachęcali wszystkich do zabaw i tańca przy muzyce. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy bawiących się. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości dzieciom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku.

Zapraszamy na kolejny bal karnawałowy już za rok.

Zapraszamy do galerii…….

Eko karmnik „Jeżyków” w Przedszkolu modułowym

W związku z tym, że za oknem zrobiło się naprawdę mroźnie, przedszkolaki postanowiły pomóc ptaszkom, przygotowując dla nich karmnik. Eko karmnik, który przygotowały, nie był tym tradycyjnym z drewna. Do konstrukcji „ Jeżyki” wykorzystały skórkę pomarańczy, dratwę oraz wykałaczki. Budowa karmnika, bardzo zaciekawiła dzieci i wszystkie chętnie pomagały. Mamy nadzieję, że ptaszki będą zaglądały do naszego karmnika i skosztują przysmaków, które się w nim znajdują