Blog

ROZSTRZYGNIĘCIE II EDYCJI KONKURSU „ SZOPKA BOZONARODZENIOWA”

19 grudnia 2017 r. w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotece w Przemęcie odbyło się podsumowanie konkursu „Szopka Bożonarodzeniowa”. Na konkurs wpłynęły aż 72 szopki, w większości przygotowane przez przedszkolaków. Wszystkie prace oceniała komisja konkursowa w składzie: Krystyna Klawińska, Barbara Kuś, Grażyna Woźniak, Aleksandra Popiel. Nagrody i dyplomy za najpiękniejsze prace wręczyła Wójt Gminy Przemęt, Dorota Gorzelniak oraz Dyrektor GCKiB w Przemęcie, Maciej Ratajczak.

 
Wyniki w kategorii przedszkoli:
I m-ce: Oliwia Praiss – Przedszkole Bucz–grupa Motylki
II m-ce: Joanna Przyby
ła – Przedszkole Nowa Wieś 
III m-ce: Milena Klecha – Przedszkole Bucz-grupa Motylki
wyróżnienia:
Aleksandra Litkowska – Przedszkole Bucz- grupa Sówki, Anna Drożdżyńska – Przedszkole Nowa Wieś, Kacper Bobrowski – Przedszkole Bucz- grupa Jeżyki, Gabriela Skorupińska – Przedszkole Nowa Wieś
Wyróżniona praca grupowa przygotowana przez grupę „Starszaków” z Przedszkola Samorządowego z Przemęt.

Gratulujemy wszystkim przedszkolakom !