Blog

Koncert muzyczny w przedszkolu modułowym „Dzwony, dzwonki, dzwoneczki”

 

 

Dnia 18 stycznia w naszym przedszkolu odbył się po raz kolejny koncert muzyczny Lubuskiego Biura Koncertowego. Koncert odbył się w nowej sali przedszkola modułowego. Sala jest przestronna, dlatego grupa 'Jeżyki' mogla zaprosić wszyskie grupy przedszkolaków do swej sali, aby wspólnie mogły wysłuchać koncertu. Artyści zaprezentowali nam przepiękny koncert, na którym głównymi instrumentami były dzwonki, pochodzące z różnych krajów świata. Pokazali nam dzwonki bydlęce, dzwonki, które noszą wielbłądy, dzwonki chińskie. Dzieci dowiedziały się,że każdy dzwonek jest jak król, ma koronę, płaszcz, pierścień oraz serce. To była piękna lekcja muzyki. Przedszkolacy z zainteresowaniem słuchali muzyków wykonujących utwory narodów z których pochodziły dzwonki. Mali słuchacze podziękowali muzykom gromkimi brawami. Teraz czekamy na kolejny koncert. Zapraszamy do galerii….