Blog

Przygody Krasnala Pączka

20 listopada nasze przedszkolaki odwiedzili aktorzy z Krakowa ze spektaklem, w którym przekazali dzieciom ile korzyści  płynie z aktywnych form spędzania czasu, racjonalnego i higienicznego odżywiania, regularnego spożywania dobrze zbilansowanych posiłków. Unikanie podjadania, wyeliminowanie siedzącego trybu życia i zachowanie w grupie, które zapewnia pełną integrację a co za tym idzie współpracę, zrozumienie i współczucie. Dzięki nowe sali wszyscy przedszkolacy mogli wspólnie się bawić z aktorami. W  tych przedstawieniach uczestniczą również zawsze  dzieci z oddziału z   Popowa Starego. Przyjeżdżają do nas autobusem szkolnym i maja możność w ten sposób lntegrować się z wszystkimi przedszkolakami. A i skromny poczęstunek znajdzie się dla nich. Zapraszamy do galeri…..