Blog

Wycieczka do Wolsztyna na spektakl teatralny

Dnia 12 października 3 grupy naszych przedszkolaków wyjechały do Domu Kultury do Wolsztyna  na spektakl teatralny pt "Karolcia".  Spektakl opowiadał o dziewczynce imieniem Karolcia, która  znajduje czarodziejski, błękitny koralik, który spełnia wszystkie życzenia swojego właściciela. Razem ze swoim przyjacielem Piotrem przeżywa mnóstwo przygód. W trakcie przedstawienia szczególną uwagę zwrócono na zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, przestrzegania zasad przechodzenia przez pasy na drugą stronę, noszenia odblasków oraz udzielania pomocy osobom starszym. Przedszkolaki.z wielkim zainteresowaniem oglądały widowisko pełne wesołych akcji i wspaniałej gry aktorów. Uwagę dzieci przyciągały piękne, kolorowe dekoracje. Wszyscy wrócili do przedszkola podekscytowani, ze wspaniałymi wrażeniami.