Blog

Uwaga Rodzice

         Dyrektor Przedszkola Samorządowego z Oddziałem Integracyjnym w Buczu informuje Rodziców, iż nowy rok szkolny 2017/2018 rozpoczynamy dnia 01 września tj. piątek. Przedszkole w tym dniu czynne dla wszystkich dzieci od godz. 7.00 do godz.16.00 i jest normalnym dniem pracy. Przyprowadzenie dzieci do godz.8.30 a odbiór zgodnie z zapisem. Oddział dla dzieci w  Popowie Starym czynny od 7.00 – 13.00. W tym dniu nie ma dowozów autobusem szkolnym, dlatego dowóz i odbiór dzieci we własnym zakresie. Harmonogram dowozów zostanie rodzicom podany w najbliższym czasie.                                

Uwaga Rodzice 3-latków zapisanych do przedszkola modulowego. Informacja o rozpoczęciu roku szkolnego dla tych dzieci zostanie zamieszczona na stronie internetowej wkrótce.

Wszelkie Informacje można uzyskać pod nr tel.65 549 81 69 ;  kom. 663 988 919 lub w placówce przedszkolnej.

                                                                         Dyrektor przedszkola Melania Wysocka