Blog

REKRUTACJA DZIECI DO PRZEDSZKOLA NA NOWY ROK SZKOLNY 2017/2018

SZANOWNI RODZICE

 

Dyrektor Przedszkola Samorządowego z Oddziałem Integracyjnym w Buczu informuje, że od 01.03.2017r do 14.03.2017r trwa rekrutacja dzieci do przedszkola na nowy rok szkolny. Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola można pobierać w przedszkolu od dnia 01.03.2017r w godzinach pracy przedszkola – zwrot wniosku do  14.03.2017 do godz.15.00r Zapraszamy do naszego przedszkola dzieci w wieku od trzech lat. Dzieci 2,5 letnie przyjmowane są w wyjątkowych sytuacjach o ile będą miejsca w przedszkolu . Informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać bezpośrednio w placówce u dyrektora przedszkola lub w zakładce REKRUTACJA oraz na stronie internetowej Gminy Przemęt.

Zapraszamy do naszego przedszkola dzieci z miejscowości Popowo Stare, Poświętno, Biskupice  i Sokołowice. Na wniosku jest możliwość wyboru: czy Rodzice  zapiszą dziecko do oddziału w Przedszkolu w Buczu czy do oddziału zamiejscowego w Popowie Starym.

                                                                                           Z poważaniem

                                                                                      dyrektor przedszkola

                                                                                        Melania Wysocka