Blog

Uroczyste spotkanie jasełkowo – mikołajkowe na sali w Buczu

Dnia 18 grudnia odbyło sie uroczyste spotkanie z okazji zbliżających się Świąt Bozego Narodzenia na sali wiejskiej w Buczu. Na poczatku uroczystości p. dyrektor przedszkola Melania Wysocka powitała przybyłych gości: Ks. Mariusza Ziemka proboszcza parafii w Buczu, p. Joanne Karkowską podinspektor ds. Oświaty i Turystyki w Przemęcie, p. Jerzego Dominiaka przewodniczącego Rady Gminy Przemęt a zarazem sołtysa wsi Barchlin,p.Regine Kubiak wicedyrektor Szkoły Postawowej w Byczu, p.Czesława Siude sołtysa wsi Sączkowo, rodziców,pracowników przedszkola i wszystkie dzieci oraz tych, którzy zaszczycili nas swoja obecnością. Nastepnie p. dyrektor złożyła wszystkim życzenia miłości, czułości, ciepła rodzinnego, aby atmosfera tych pięknych i radosnych Świąt przepełniła wszystkich pozytywną energią i nadzieją na Nowy Rok 2017. Po tej części przedszkolacy zaprezentowali się na scenie w przygotowanej przez p. nauczycielki części artystycznej, m.in starsze przedszkolaki wystawiły jasełka pt. "Bód się rodzi". Braw nie bylo końca a i łza zakręciła się nie jednym w oku szczególnie dziadkom. Przedszkolacy sprawdzili sie super jako aktorzy a paniom nauczycielkom dziękujemy za  pomysłowy świąteczny  wystrój sali. Po występach zawitał do nas niezwykły gość Św. Mikołaj, który rozdał naszym przedszkolakom prezenty a pozostałych  uczestnków obdarował cukierkami. Każde dziecko miało zrobione z Mikołajem zdjęcie.Na życzenie pani fotogfaf wykonywała również zdjęcia rodzinne. Na koniec przedszkolacy wręczyły zaproszonym gościom na pamiatkę gwiazdy betlejemskie. Dziękujemy wszystkim za miłe słowa podziękowania, za życzenia świateczne. Szczególnie dziękujemy naszym paniom z  Rady Rodziców- p. Śliwińskiej, p.Borowczyk i p. Wosztyńskiej, które na ręce p. dyrektor złożyły nie tylko życzenia świąteczne ale podziękowanie za przygotowanie tak wzruszającej uroczystości oraz wręczyły dla przedszkolaków dużą paczkę słodyczy. Podziękowanie kieruję do p.Grzegorza Thiel za oprawę muzyczną a  wszystkim pozostałym  za tak liczny udział w uroczystości.