Przedstawienie pt:” Borsuk Bazyli rusza w miasto”

Dnia 20 października gościliśmy w naszym przedszkolu grupę teatralną z Krakowa, która wystawiła dzieciom piękne przedstawienie "Borsuk Bazyli rusza w miasto".  Przedstawienie to zabawna historia leciwego Borsuka, który zaproszony przez dawną przyjaciółkę Myszkę udaje się na pierwszą w swoim życiu wyprawę do miasta. Dzieci pomagały Bazylemu we wszystkich jego problemach z ruchem ulicznym, podróżowały z nim, tłumaczyły znaczenie znków, śpiewały i tańczyły. Teatrzyk był dla nas bardzo interesującą lekcją, dzięki której utrwaliliśmy  zasady ruchu drogowego. Zapoznaliśmy się również z numerem alarmowym 112, który powinniśmy wykorzystać kiedy istnieje zagrożenie życia i zdrowia. Zapraszamy do galerii…..