Blog

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

sam_512027 października odbyła się uroczystość "Pasowanie na przedszkolaka". Był to pierwszy ważny debiut przedszkolaków, którzy w tym roku przybyli do naszego przedszkola.  Były one bardzo dumne z tego że mogą wystąpić przed swoimi rodzicami i pokazać im to, czego się nauczyły.Wspaniale przełamały lęk i stres, który towarzyszy każdemu podczas występów. Rodzice byli zachwyceni i dumni ze swoich pociech, niektórzy nie kryli łez wzruszenia. Za piękny występ dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami! 🙂
Po występie i uroczystym ślubowaniu dzieci zostały  pasowane na przedszkolaka. Pani Dyrektor dokonała aktu pasowania zaczarowanym piórem, położonym na ramieniu każdego dziecka, wypowiadając przy tym słowa:” PASUJĘ CIĘ NA PRZEDSZKOLAKA”.    Każde dziecko otrzymało dyplom oznaczający przynależność do grona przedszkolaków oraz skromnym upominek. Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi oraz osoby uczestniczące w uroczystości zaproszeni zostali na poczęstunek. Nowo pasowanym przedszkolakom życzymy uśmiechu i wiele radości na każdy dzień pobytu w naszym przedszkolu.