Blog

PODSUMOWANIE PROJEKTÓW REALIZOWANYCH WE WSPÓŁPRACY Z SANEPIDEM W WOLSZTYNIE

W  poniedziałek 16 maja przedszkolaki z grupy 5,6- latków zamieniły się na moment w prawdziwych Mastershef-ów. Po krótkiej pogadance i zajęciach z języka angielskiego dotyczącego zdrowego odżywiania i zdrowych nawyków żywieniowych przenieśliśmy się do świata kulinarnych tajemnic. Dzieci zostały mianowane na prawdziwych Masterchef-ów i przygotowały dla siebie szaszłyki warzywne i owocowe. Najprzyjemniejszym momentem było spożywanie tych własnoręcznie przygotowanych smakołyków.  Naszym zajęciom przyglądały się panie z Sanepidu w Wolsztynie, które przyjechały na ocenę i zakończenie prowadzenia dwóch projektów realizowanych w ramach naszej współpracy: "Moje dziecko idzie do szkoły" i "Czyste powietrze wokół nas". Na koniec zajęć dzieci otrzymały paletki i piłeczki do gry w tenisa, które z pewnością będą umilały nam chwile spędzone na placu przedszkolnym.

Za prezenty serdecznie dziękujemy