Blog

4-latki z wizytą w bibliotece

27 kwietnia przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do biblioteki w Buczu. Na miejscu czekała na dzieci pani Jola, która z przyjemnością pokazała bibliotekę oraz księgozbiór przeznaczony specjalnie dla dzieci. Przedszkolaki brały aktywny udział w zajęciach słuchając bajki pt: „ Złota rybka”. Na zakończenie zajęć wykonały piękne rybki z pyt CD, powstałe prace zostały wyeksponowane na wystawie w bibliotece. Wizyta w bibliotece bardzo podobała się dzieciom i obiecały pani bibliotekarce, że wrócą tu z rodzicami.

W ramach realizowanej akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”, nauczycielki we wszystkich grupach, codziennie czytają dzieciom bajki. Postanowiliśmy jednak z okazji omawianej tematyki zajęć: „ Książki, książeczki”, zaprosić do czytania również rodziców. Grupę 4 -latków odwiedziła pani Ania – mama Igorka, która przeczytała nam bajkę pt: „Wilk i siedem" . Zobacz galerię…..