Blog

ZAJĘCIE OTWARTE Z RODZICAMI

18 marca 2016 w grupie 4- latków odbyły się wyjątkowe zajęcia, ponieważ uczestniczyli w nich także rodzice. Tematem zajęć były zbliżające się święta wielkanocne. Dzieci z wielką ochotą zaprezentowały poznane tańce, wiersze
i piosenki. Atrakcyjne okazały się masażyki, zabawy przy muzyce klasycznej oraz sylabingo wielkanocne. Rodzice nie żałowali braw i równie chętnie uczestniczyli w proponowanych zabawach. Zwieńczeniem zajęć było wykonanie pracy plastycznej pt: „ Pisanka” razem ze swoją pociechą. Pomysłów nie brakowało, a efekty powstałych prac zostały wyeksponowane w szatni. Zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców, spotkanie to było doskonałą zabawą, w trakcie której, rodzice mieli okazję obserwować własne dziecko na tle grupy rówieśniczej. Wspólna zabawa i praca bardzo zbliża, równocześnie daje wiele radości nie tylko dzieciom. . Serdecznie dziękuje wszystkim rodzicom za przybycie.