Blog

Wizyta w Starostwie Powiatowym w Wolsztynie

Dzisiaj tj. 02 grudnia nasze przedszkolaki wyruszyły autokarem na wycieczkę do Wolsztyna. Najpierw obejrzały w Wolsztyńskim Domu Kultury bajkę "Kot w butach" wystawioną przez Współczesny Teatr z Krakowa.Potem wyruszyły na wycieczkę do Starostwa Powiatowego aby spotkać się z Panem Starostą Januszem Frąckowiakiem. Dla naszych przedszkolaków to było wielkie przeżycie, zasiąść w sali konferencyjnej mając przed sobą mikrofon i poczuć się jak Radni Powiatowi. Każde dziecko miało możność się przedstawić. Dzieci miały okazję zobaczyć od wewnątrz jak wygląda praca urzędnikow. Jednak największą atrakcją była wizyta w gabinecie Pana starosty,  gdzie każdy mógł przez chwilę posiedzieć w fotelu gospodarza Powiatu.  Pobyt dzieci w Starostwie zakończył słodki poczęstunek. Dziękujemy Panu Staroście za goscinę, za miłe spędzone niezapomniane chwile  oraz drobne upominki, którymi obdarował przedszkolaków oraz opiekunów. DZIĘKUJEMY
Zapraszamy do naszej galeri…. . Można obejrzeć to wydarzenie ale nie tylko.