Blog

Święta tuż,tuż – zapach pierników i strojenie choinki

W ostatnich dniach w naszym przedszkolu roznosiły się nieziemskie zapachy cynamonu, karmelu, miodu oraz goździków. Grupa 4 i 5 latków robiły wypieki pierników, które potem same lukrowały i przyozdabiały kolorowa posypką. Natomiast 3-latki wspólnie ze swoimi mamami robiły w przedszkolu własnoręczne ozdoby choinkowe a potem przystraja3ły nimi choinkę w swojej sali.Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia to zawsze najpiękniejszy i najprzyjemnieszy okres w przedszkolu. Zapraszamy do galeri…..

Wkrótce czas świąt nadejdzie
wielkie porządki w przedszkolu.
W oknach piękne witraże,
girlandy wiszą w holu.

Łańcuchy, bombki złocone
w blasku lampek się mienią,
zdobione pięknym blaskiem,
złotem i czerwienią.

Świąteczny kiermasz zaprasza
tam różne prace dzieci,
a gwiazda betlejemska
dla wszystkich jasno świeci
.