Blog

Pasowanie na Przedszkola

                                29 października 2015 w naszym przedszkolu odbyła się pierwsza ważna uroczystość dla dzieci,które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedpasowanie na przedszkolakaszkola – Pasowanie na Przedszkolaka. Podczas uroczystości pasowania dzieci swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w przedszkolu. Było to pierwsze publiczne wystąpienie naszych przedszkolaków, które z wielkim zaangażowaniem, zaprezentowały zdobyte w przedszkolu umiejętności: mówiły wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły. W dalszej części dzieci złożyły uroczyste ślubowanie. Po wygłoszeniu przez dzieci przysięgi, dyrektor przedszkola, dokonała pasowania zaczarowanym piórem. Każde dziecko otrzymało dyplom oznaczający przynależność do grona przedszkolaków. Dodatkowo, każdy otrzymał skromny upominek w postaci kredki pluszowej oraz miało zrobione pamiątkowe zdjęcie. Rodzice z dumą obserwowali swoje pociechy. Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi zaproszeni zostali na poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń. Zapraszamy do galerii