Blog

WYDARZENIA W MIESIĄCU CZERWCU

  1. Dzieci w miesiącu czerwcu miały atrakcji "co nie miara"- począwszy od Dnia Dziecka, które świętowaliśmy wspólnie ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Buczu. To dzięki fachowej wiedzy pana Roberta Pawłowskiego dzieci zrozumiały, jakie zadania należą do obowiązków tej służby. Wszyscy podziwialiśmy ilość sprzętu jaki posiadają i potrafią obsługiwać  strażacy. Teraz rozumiemy, że bycie strażakiem to trudna i bardzo odpowiedzialna praca.
  2.  Z ogromnym zapałem i hartem ducha wzięliśmy udzial w tegorocznej Spartakiadzie Przedszkolnej w Mochach. Przygotowywaliśmy sie do niej bardzo długo i starannie. Wszyscy bardzo cieszyliśmy się, że możemy wziąc udział w sportowej rywalizacji przedszkolaków, a przez to uczyliśmy się zdrowej rywalizacji i fair play. Tym bardziej wzruszenie i emocje dawały się odczuć w powietrzu, gdy to zaledwie kilka punktów dzieliło nas od podium i pucharu, no cóż czwarte miejsce jest zacne, jednak zawsze niedocenione. Gratulujemy przedszkolakom wytrwałości i sportowej postawy. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku na stronie internetowe http://www.przemet.com.pl/
  3. Dzieci 5,6- letnie , które od września pójdą do szkoły wybrały się z wizyta do Szkoły Podstawowej. Wszystkich bardzo serdecznie przywitał pan dyrektor Bartłomiej Górny i pani wicedyrektor Regina Kubiak. Dzieci miały okazję zapoznać się z budynkiem szkoły i poznały panie, które będą ich uczyły w pierwszej klasie. Dla wszystkich było to spotkanie pełne emocji i zaciekawienia- życzymy wszystkim dzieciom aby zawsze w szkole czas upływał im miło i przyjemnie. Zapraszamy do galerii….