Blog

MAGICZNY ŚWIAT DŹWIĘKÓW PANI MUZYKI

Zakończyliśmy całoroczne spotkania z Lubuskim Biurem Koncertowym "Orfeusz". Ta muzyczna przygoda przenosiła dzieci w inny magiczny świat dźwieków Pani Muzyki, który prezentował nam bajkowe opowieści i baśnie. Dziękujemy artystom i muzykom, za ogrom wzruszeń i doznań podczas comiesięcznych spotkań. Muzyczne opowieści przedstawiały:

1. "Jak szewczyk Dratewka pokonal wawelskiego smoka"

2. "Muzoludek w dźwiękowej galaktyce"

3. "O księżniczce Wiolince i czarodzieju Sol-fa-mi-lu"

4. "Muzyczne opowieści- O rycerzu i królowej Elfów"

5. "Muzyczne opowieści- O królewnie zaklętej w żabę"

6. "Z wizytą w kubańskiej wiosce"

7. "Muzyczna Baśń o Dwunastu Miesiącach"

8. "Piotruś Pan w krainie pani Muzyki"

Aby obejrzec relację z tych spotkań zapraszamy do galerii.