Blog

Pracowity styczeń

W miesiącu styczniu wiele ciekawych rzeczy działo się w przedszkolu. Zaczęliśmy Nowy Rok bardzo pracowicie, ale mamy nadzieję że owocnie i efektywnie.

  1. 15 stycznia 2015r. Dzieci z grupy 5,6-latków wzięły udział w XVIII Gminnym Przeglądzie Jasełek w Starkowie. Wystawiliśmy przedstawienie jasełkowe i mieliśmy okazję obserwować inne grupy teatralne przy swojej pracy, a przez to uczyliśmy się jak być dobrym aktorem i widzem.

  2. 20 stycznia 2015r. Gościliśmy u siebie w przedszkolu Teatr Magii. Było to spotkanie z czarodziejem pt.”Magia Lampy Aladyna”. Podczas przedstawienia treść baśni połączona została z czarodziejskimi sztuczkami.

  3. 22 stycznia 2015r. Gościliśmy w przedszkolu wyjątkowych gości- Babcie i Dziadków. Przygotowaliśmy dla nich przedstawienie nawiązujące do „Przygód Kubusia Puchatka i jego przyjaciół”.

  4. 27 stycznia 2015r. Odbył się w przedszkolu Koncert Muzyczny pt. „Muzyczne opowieści – o rycerzu i królowej elfów”. Muzycy kolejny raz przenieśli nas w świat baśni, rozbudzając w nas piękno na muzyczne wrażenia teatralne.

  5. 29 stycznia 2015r. Dzieci z grupy 5,6-latków wzięły udział w XII konkursie kolęd i pastorałek w Kluczewie.

Zapraszamy do galerii.