Pasowanie na przedszkolaka

We wtorek 28 października w naszym przedszkolu miała miejsce szczególna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. Do grona naszej przedszkolnej społeczności dołączyła grupa 29 nowych przedszkolaków.
Zanim nastąpił uroczysty moment pasowania przez dyrektora przedszkola, przedszkolaki zaprezentowały wspaniały program artystyczny. Rodzice byli zachwyceni umiejętnościami swoich pociech. Rozpierająca radość, duma, wzruszenie i zachwyt wprawiły we wspaniały nastrój nie tylko najbliższych, ale również całe grono pedagogiczne. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki, a wszyscy zebrani goście świętowali przy obficie zastawionym stole. Przedszkolakom gratulujemy wspaniałego występu i życzymy samych pogodnych dni w przedszkolu.