Blog

Przedstawienie pt: ” Pies Pompon i Czarna Chmura”

Dnia 23 października w naszym przedszkolu gościł Teatrzyk dla Dzieci z Leszna Pompon z przedstawieniem pt: ”Pies Pompon i Czarna Chmura”, któremu serdecznie dziękujemy za wspaniałe przedstawienie.

Pies Pompon był smutny, ponieważ został porwany przez złą księżniczkę o imieniu Czarna Chmura, która trzymała pieska na łańcuchu, nie karmiła i nie wyprowadzała na spacery. Na szczęście pojawiła się dobra księżniczka Lilka, która przy pomocy naszych przedszkolaków i sprytnego podstępu odebrała złej księżniczce czarodziejski flet za pomocą, którego odczarowała złą pogodę, uwolniła psa Pompona. Wszystko dobrze się skończyło, a całemu zdarzeniu kibicował kot Goguś w roli narratora.  Morał bajki uczy nas jednak, że potrzebujemy wszystkich pór roku, bo one wszystkie są piękne, a ich zmiana sprawia, że życie jest urozmaicone.SAM_7644