Blog

Przedszkolacy witali wiosnę

SAM_5789Dnia 21 marca dzieci z naszego przedszkola tradycyjnie pożegnały zimę. W piękny słoneczny dzień maszerując  barwnym korowodem i  grając na instrumenyach  witały wiosnę.Żegnając zimę i witając wiosnę,  niosąc Marzannę przedszkolacy robili wiele hałasu. Podczas zajęc tematycznych dzieci zostały zapoznane z symbolem topienia marzanny.Jednak ze względów ekologicznych my żegnamy zimę paląc przygotowaną przez nas kukłę w bezpiecznym dla otoczenia miejscu i pod wielka kontrolą. Po powrocie do przedszkola z kolorowym gaikiem symbolizujacym nadejście wiosny dzieci bawiły sie przy wesołej muzyce, wspólnie ze swoimi paniami. Na ten dzień nasi przedszkolacy ubrali się w kolorze żółtym i zielonym oraz  byli pięknie wymalowani przez swoich rodziców  lub przez  panie w przedszkolu. Wsród dzieci panowała radosna atmosfera. Było gwarno i wesoło. Zobacz galerię.