Blog

Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia to najpiękniejsze dni w roku – „ Dzień Babci i Dziadka”. 

To dni niezwykłe, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla „dziadków”. To dni pełne uśmiechów, wzruszeń, łez, radości… 22 stycznie nasi przedszkolacy zaprosili swoich Dziadków na uroczystośc, która odbyła się na sali wiejskiej. Miejsca na sali szybko sie zapełniły mimo niesprzyjajacej aurze pogodowej.         W tym dniu wnukowie składali swym Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia płynące z małych ale jakże gorących serc. W wierszykach i piosenkach wyrażali swą wdzięczność i miłość, dziękując za opiekę, troskę a na koniec zaśpiewali dziadkom tradycyjne  100 lat i wręczyli upominki. Po części artystycznej i konsumpcji WNUKOWIE zaprosili wszystkich swych dziadków do wspólnej zabawy przy muzyce . Babcie i dziadkowie spisali sie na medal –   bawili się ze swymi wnukami do samego końca imprezy. Wspólnie robili sobie pamiątkowe zdjęcia z wnukami. Dziekujemy wszystkim uczestnikom imprezy za wspaniałą zabawę. Zobacz galerię