Najciekawsze wydarzenia

Pierwszy miesiąc w przedszkolu upłynął nam bardzo szybko i przyjemnie, Obejrzeliśmy dwa przedstawienia: pierwsze odbyło się 16 września pt:"Jak Karolek został Papieżem" w wykonanu taatru PINOKIO z Nowego Sącza  – Była to niezwykła opowieść o chłopcu, którego dziś znają ludzie na całym świecie jako Papieża  Polaka – Jana Pawła II.  Spektakl ukazał przedszkolakom dzieciństwo małego Karola Wojtyły, lata jego młodości oraz drogę do kapłaństwa i wybór na stolicę Piotrową.W trakcie przedstawienia mały Karolek zadawał dzieciom  wiele ciekawych pytań. Wspólnie z animatorami mali widzowie tańczyli i śpiewali przy piosence Arki Noego. Drugie  odbyło się 30 września. Było to przedstawienie o charakterze profilaktycznym zatytuowane;"Ecik krecik segreguje śmieci". Grupa teatralna z Krakowa zaprezentowała w wesoły i ciekawy sposób problematykę segregowania odpadów i dbania o otaczające nas środowisko . Również w miesiącu wrześniu powitaliśmy jesień. W tym dniu wszyscy ubraliśmy się na kolor pomarańczowy ,żółty lub brązowy i przy oprawie muzycznej p. Grzesia bawiliśmy się wspaniale. Oprawe muzyczną zafundowała Rada Rodziców za co bardzo dziękujemy.Dziękujemy również mamie Martynki z grupy maluchów za malowanie dzieciom twarzy. Radośc  dzieci podczs zabawy najlepiej odzwierciedlają zdjęcia. Zobacz galerię.