Konkurs pt: „Najciekawszy strój średniowieczny” – udział naszego przedszkola

"Od Odona do Łokietka" – taką nazwę nosił III Średniowieczny Jarmark Cysterski, jaki odbył się 14 września br. w Przemęcie. Nasze przedszkole kolejny raz wzięło  udział w tym wydarzeniu. Z tej okazji dzieci przebrane w średniowieczne stroje zatańczyły taniec z tamtej epoki. Za nasz występ w kategorii Przedszkola otrzmaliśmy III miejsce w konkursie na "Najciekawszy strój średniowieczny". W związku z czym otrzymaliśmy dla naszego przedszkola upominki. Podobnie jak w ubiegłych latach można było poczuć klimat sprzed wieków a do tego spróbować specjałów lokalnej kuchni.  Rodzicom dzieci uczestniczących w konkursie  dziękujemy za przygotowanie przepięknych stroi a dzieciom gratulujemy. Zobacz galerię.