Blog

Wrażenia z wycieczki do Krainy smaków.

W dniu 24 września 2012r  4-5 i 6 latki udały się autokarem na wycieczkę do Boszkowa do "Krainy smaków". Dzieci uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych. Poznały tajniki wypieku pizzy od mieszania ciasta poprzez formowanie i dobieranie składników do gotowego wypieku.W krainie lodów – dzieci dowiedziały się jak powstają lody włoskie z maszyny oraz jak ubija się śmietanę. Przedszkolaki dekorowały swoje desery lodowe śmietaną, owocami i innymi dodatkami.    W trakcie trwania warsztatów przerywnikiem były wspaniałe zabawy przy muzyce, które organizował nam gospodarz krainy Pan M. Gabała.  Każde dziecko otrzymalo pizzę,napój, deser lodowy. Na koniec dzieci miały malowaną twarz przez przemiłe obsługujące panie. Dzieci spędziły tam miłe chwile, które długo bedą jeszcze wspominać. Zobacz galerię.